Напитоци - E-HORECA

Напитоци

Филтри на Продуктите

Showing all 3 results

View :
 • Напитоци

  Starbucks Frappuccino Vanilla (8 x 250ml)

  960 ден

  Откријте го пијалокот Ванила Фрапучино, кремаста мешавина од Starbucks кафе и млеко, измешани заедно со слаткa божествена ванила. Ние ги користиме само најдобрите Арабика зрна кафе за да ги исполниме вашите најдлабоки желби за вкусно кафе – создавајќи неодолив пијалок. И (како ова да не е доволно), исто така, пијалокот има малку маснотии – уште една причина да сe третирате себеси специјално секој ден со овој пијалок.

  Не е на залиха

 • Напитоци

  Starbucks Frappuccino Coffee (8 x 250ml)

  960 ден

  Овој освежителен пијалок фрапучино од Starbucks е направен со внимателно мешање на високо квалитетно Starbucks кафе со млеко.

  Не е на залиха

 • Напитоци

  Starbucks Doubleshot Espresso Drinks (12 x 200 ml)

  1.140 ден

  Ако ви треба ментално протресување прво нешто наутро или за време на попладневно мирување, овој напиток со вкусно еспресо од Starbucks има двоен удар.

  Не е на залиха