Намази - E-HORECA

Намази

Филтри на Продуктите

Ги прикажува сите 19 резултати

Прикажи 9 12 15
View :
 • Намази

  Brinkers La Vida Vegan Chocolate 270gr

  270 ден

  Органски намаз од чоколадо, вегански и без глутен.
  Состојки: шеќерна трска, сончогледово масло, какао во прав со малку маснотии, чоколадо 5% (шеќерна трска, какао во прав со малку маснотии, путер од какао), прав од сируп од ориз, емулгатор: лецитин од сончоглед, прав од ванила = од органско потекло.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Намази

  Brinkers La Vida Vegan Hazelnut Chocolate 270gr

  270 ден

  Органски намаз од лешник и какао, вегански и без глутен.
  Состојки: шеќерна трска, сончогледово масло, лешници 15%, чоколадо 13% (шеќерна трска, какао во прав со малку маснотии, путер од какао), какао во прав со малку маснотии, прав од сируп од ориз, емулгатор: лецитин од сончоглед, прав од ванила = од органско потекло.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Намази

  Brinkers La Vida Vegan Dark Chocolate 270gr

  270 ден

  Органски намаз од какао, вегански и без глутен.
  Состојки: шеќерна трска, сончогледово масло, какао во прав со малку маснотии 30%, емулгатор: лецитин од сончоглед, прав од ванила = од органско потекло.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Намази

  Brinkers La Vida Vegan White Cocunut 270gr

  270 ден

  Органски намаз од кокос, вегански и без глутен.
  Состојки: шеќерна трска, сончогледово масло, брашно од кокос 10%, сируп од ориз во прав, парчиња кокос 5%, путер од какао, емулгатор: лецитин од сончоглед, прав од ванила  = од органско потекло.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Намази

  Twix 200gr

  200 ден

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Намази

  Bounty 200gr

  200 ден

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Намази

  Milky Way 200gr

  200 ден

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Намази

  Malteasers Teasers 200gr

  200 ден

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Намази

  M&M’S 200gr

  200 ден

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Намази

  Lindt Hazelnut Chocolate 220gr

  380 ден

  Чоколадниот намаз од лешник на Lindt е волшебна комбинација од најдоброто млечно чоколадо и вкусни лешници, која создава луксузен намаз во кој има 25% лешник.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Намази

  Lindt Dark Chocolate 220gr

  380 ден

  Намазот со темно чоколадо на Lindt е луксузна креација од најдоброто какао, за да се создаде вкусен намаз зе секојдневно уживање.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Намази

  M&M’s Peanut Butter Spread 320gr

  300 ден

  М&М + путер од кикирики, да, подобро да верувате дека ова постои! Вкусен путер од кикирики исполнет со парчиња М&М. Можеме со сигурност да ветиме сензационален вкус!

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Намази

  Brinkers Sea Salted Caramel 200gr

  250 ден

  Исклучителна 100% природна и врвна чоколада со карамела во комбинација со морска сол. Неверојатно вкусен чоколаден намаз! Состојките се според био-стандарди. Без генетски инженеринг. Без вештачки бои и конзерванси.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Намази

  Brinkers Crunchy Almond & White Chocolate 200gr

  250 ден

  100% природен, врвен и крцкав бадем со бело чоколадо од брендот Бринкерс. Состојките се според био-стандарди. Без генетски инженеринг. Без вештачки бои и конзерванси.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Намази

  Brinkers White Chocolate & Strawberry 200gr

  250 ден

  Чоколаден намаз од 100% природено и врвно бело чоколадо и јагоди. Состојките се според био-стандарди. Без генетски инженеринг. Без вештачки бои и конзерванси.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Намази

  Lotus Biscoff Classic 400g

  280 ден

  Новиот намаз од бисквити Лотус е вкусна алтернатива на путер од кикирики или чоколаден намаз. Соодветен е за возрасни, деца и оние кои се вегани. Lotus Spread не содржи лактоза, вештачки бои и ароми.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Намази

  Lotus Biscoff Crunchy 380g

  280 ден

  Без бои и додадени вкусови. Погоден за вегани и вегетаријанци. Неодоливо вкусно! Уживајте во одличниот вкус на познатите бисквити Lotus Biscoff во тегла. За да ги претвориме во овој неодолив намаз, ги кршиме по печењето. Така ја чуваме целината на нивниот уникатен вкус.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Намази

  Snickers Peanut Butter 320gr

  300 ден

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Намази

  Mars 200gr

  250 ден

   

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.