Топло Чоколадо - E-HORECA

Топло Чоколадо

Филтри на Продуктите

Ги прикажува сите 8 резултати

Прикажи 9 12 15
View :
 • Нема на залиха

  Топло Чоколадо

  Milka Топло Чоколадо 1kg

  599 ден

  Топло чоколадо Милка 1000гр. Оригинално, вкусно, благо и со неверојатна крема. Овој неверојатен инстант пијалок има вкус токму како оригиналното млечно чоколадо Милка. Ова чоколадо е гаранција за вкус од традиционалниот рецепт на легендарниот швајцарски бренд. Доза: 20-22 гр.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Топло Чоколадо

  Starbucks Signature Chocolate Salted Caramel 220g

  420 ден

  Новиот чоколаден пијалок Starbucks® Signature Chocolate Salted Caramel е инспириран од врвното Starbucks® топло чоколадо што сите го сакаме. Вкусната мешавина од зрна какао во комбинација со ноти на солена карамела дава кадифеен, мазен вкус на чоколадо и префинета карамела. Промешајте со млеко за врвно уживање. 10 пакувања во една кутија. 200 мл топло млеко + 1 стапче (22гр) Signiture Chocolate, промешајте и уживајте!

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Топло Чоколадо

  Starbucks Signature Chocolate 42% 330g

  420 ден

  Новиот чоколаден пијалок Starbucks® Signature Chocolate 42% е инспириран од врвното Starbucks® топло чоколадо што сите го сакаме. Вкусната мешавина од зрна какао дава кадифеен и мазен вкус на чоколадо. Промешајте со млеко за врвно уживање. 200 ml топло млеко + 5 лажички (18 g) Signature Chocolate, промешајте и уживајте!

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Топло Чоколадо

  Starbucks Signature Chocolate 70% 300g

  420 ден

  Новиот чоколаден пијалок Starbucks® Signature Chocolate 70% е инспириран од врвното Starbucks® топло чоколадо што сите го сакаме. Вкусната мешавина од зрна какао дава кадифеен и мазен вкус на чоколадо. Промешајте со млеко за врвно уживање. 200 ml топло млеко + 5 лажички (18 g) Signature Chocolate, промешајте и уживајте!

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Топло Чоколадо

  Milky Way Hot Chocolate Powder 140g

  200 ден

  Кремаст инстант топло чоколадо во прав, кој има вкус како стопените волшебни sвезди од Milky Way. Секоја голтка содржи млечно изненадување со вкус на чоколадо.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Топло Чоколадо

  Mars Hot Chocolate Powder 140g

  200 ден

  Топлото чоколадо Марс е вкусен топол напиток кој ќе ве освои со вкусот на популарното чоколадо.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Топло Чоколадо

  M&M’s Hot Chocolate Powder 140g

  200 ден

  Инстант топло чоколадо во прав со вкус на стопени бонбони од М&Мs. Иконски производ со кремаста конзистентност. Само додадете топло млеко или топла вода.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Топло Чоколадо

  Bounty Hot Chocolate Powder 140g

  200 ден

  Инстант топло чоколадо во прав со вкус на стопени Bounty чоколадца. Секоја голтка содржи млечно изненадување со вкус на кокос.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.