48 капсули - E-HORECA

48 капсули

Филтри на Продуктите

Ги прикажува сите 2 резултати

Прикажи 9 12 15
View :
 • Нема на залиха

  Senseo Pods 62mm

  Senseo Strong 48

  720 ден

  Совршенo темно печено кафе за љубителите на моќно и миризливо кафе, ароматична и богата мешавина направена од темно печено зрно кафе Арабика и Робуста.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.

 • Нема на залиха

  Senseo Pods 62mm

  Senseo Classic 48

  720 ден

  Senseo Classic го нуди својот интензивен и целосен вкус и ветува најдобро искуство на кафе во секоја пригода.

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.