Bounty 200gr - E-HORECA

Bounty 200gr

200 ден

Нема на залиха

Bounty 200gr
750501
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.