Brinkers La Vida Vegan Chocolate 270gr - E-HORECA

Brinkers La Vida Vegan Chocolate 270gr

270 ден

Органски намаз од чоколадо, вегански и без глутен.
Состојки: шеќерна трска, сончогледово масло, какао во прав со малку маснотии, чоколадо 5% (шеќерна трска, какао во прав со малку маснотии, путер од какао), прав од сируп од ориз, емулгатор: лецитин од сончоглед, прав од ванила = од органско потекло.

На залиха

Brinkers La Vida Vegan Chocolate 270gr
751139 Бренд: