Brinkers La Vida Vegan Dark Chocolate 270gr - E-HORECA

Brinkers La Vida Vegan Dark Chocolate 270gr

270 ден

Органски намаз од какао, вегански и без глутен.
Состојки: шеќерна трска, сончогледово масло, какао во прав со малку маснотии 30%, емулгатор: лецитин од сончоглед, прав од ванила = од органско потекло.

На залиха

Brinkers La Vida Vegan Dark Chocolate 270gr
751140 Бренд: