Brinkers La Vida Vegan Hazelnut Chocolate 270gr - E-HORECA

Brinkers La Vida Vegan Hazelnut Chocolate 270gr

270 ден

Органски намаз од лешник и какао, вегански и без глутен.
Состојки: шеќерна трска, сончогледово масло, лешници 15%, чоколадо 13% (шеќерна трска, какао во прав со малку маснотии, путер од какао), какао во прав со малку маснотии, прав од сируп од ориз, емулгатор: лецитин од сончоглед, прав од ванила = од органско потекло.

На залиха

Brinkers La Vida Vegan Hazelnut Chocolate 270gr
751138 Бренд: