Brinkers La Vida Vegan White Cocunut 270gr - E-HORECA

Brinkers La Vida Vegan White Cocunut 270gr

270 ден

Органски намаз од кокос, вегански и без глутен.
Состојки: шеќерна трска, сончогледово масло, брашно од кокос 10%, сируп од ориз во прав, парчиња кокос 5%, путер од какао, емулгатор: лецитин од сончоглед, прав од ванила  = од органско потекло.

На залиха

Brinkers La Vida Vegan White Cocunut 270gr
751137 Бренд: