Christmas Nutella 1kg - E-HORECA

Christmas Nutella 1kg

420 ден 379 ден

Вкусен намаз од лешник и какао, без разлика дали го сакате на палачинки или уживате во него со свежо овошје. Направен со најсвежи суровини, внимателно избрани со големо внимание на нивниот квалитет. Нутелата е пред се вкусот, вкусот на оригиналниот рецепт развиен пред повеќе од 50 години.

*Количините се ограничени.

Во залиха

Christmas Nutella 1kg