Hausbrandt Espresso 250gr - E-HORECA

Hausbrandt Espresso 250gr

450 ден

Слатка мешавина со зачинети ноти и вкус на лешник и какао. Главната карактеристика на оваа мешавина e совршената арома од комбинацијата на квалитетни зрна кафе Арабика и Робуста.
Состав: Арабика 80%, Робуста 20%.

На залиха

Hausbrandt Espresso 250gr
751249 Бренд: