ILLY Guatemala 250gr - E-HORECA

ILLY Guatemala 250gr

550 ден

Уникатен и избалансиран вкус, со ноти на чоколадо.

Нема на залиха

ILLY Guatemala 250gr
750419 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.