ILLY Intenso | Nespresso - E-HORECA

ILLY Intenso | Nespresso

310 ден

Добро печено кафе со топли ноти на какао и суво овошје.
Број на капсули:  10 
Интензитет:  7 

Нема на залиха

ILLY Intenso | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.