Lavazza Armonico | Nespresso - E-HORECA

Lavazza Armonico | Nespresso

220,00 ден

Еспресо Армонико, кафе со полн вкус со убави ноти на печени житни култури и карамела, доаѓа од мешавината на 100% зрна на кафе од Јужна Америка.  Капсули Компатибилни со Nespresso® Original * машините за домашна употреба.

Број на капсули:  10 
Интензитет:  8 

 

ПОДАРОК СЕТ ФИЛЏАНИ на нарачки на капсули +3000 ден

Во залиха

Lavazza Armonico | Nespresso