Lavazza Decaffeinato | Blue - E-HORECA

Lavazza Decaffeinato | Blue

1.690 ден

Безкоефеинско, 100% Арабика со целосна, слатка арома и ноти на чоколадо.
Број на капсули:  100 
Интензитет:   6 

На залиха

Lavazza Decaffeinato | Blue
750370 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.