Lavazza Espresso Italiano Classico 250gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza Espresso Italiano Classico 250gr | Мелено

320 ден

Благ и целосен завршеток, уживање во кафето како што го прават Италијанците, со вашиот омилен метод за подготовка. Еспресо Италијано Класико е слатко и деликатно, со ноти на овошје и постојан вкус.

На залиха

Lavazza Espresso Italiano Classico 250gr | Мелено
751039 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.