Lavazza Suerte 500gr (2x250gr)| Мелено - E-HORECA

Lavazza Suerte 500gr (2x250gr)| Мелено

350,00 ден

Lavazza Suerte е комбинација на солиден вкус и незаборавна арома: неговиот карактер, совршена и урамнотежена комбинација на мекост и јачина, е резултат на умереното пресирање на зрното кафе Лаваза. Вистинско кафе за уживање со семејството и пријателите.

2 пакувања Lavazza Suerte од 250 gr (500 gr)
 
Интензитет: 10

 

Со секоја нарачка +1500 ден на мелено кафе, добивате подарок крпа за плажа.

Во залиха

Lavazza Suerte 500gr (2x250gr)| Мелено
Бренд: