Lavazza Suerte 500gr (2x250gr)| Мелено - E-HORECA

Lavazza Suerte 500gr (2x250gr)| Мелено

350 ден

Lavazza Suerte е комбинација на солиден вкус и незаборавна арома: неговиот карактер, совршена и урамнотежена комбинација на мекост и јачина, е резултат на умереното пресирање на зрното кафе Лаваза. Вистинско кафе за уживање со семејството и пријателите.

2 пакувања Lavazza Suerte од 250 gr (500 gr)

Интензитет: 10

Не е на залиха

Lavazza Suerte 500gr (2x250gr)| Мелено
Бренд: