Lavazza ¡Tierra! Bio Organic 180gr | Мелено - E-HORECA

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic 180gr | Мелено

229 ден

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic потекнува од сертифицирани фарми во различни тропски области на светот, ова кафе е добро во секоја смисла затоа што потекнува од органско земјоделство.

Интензитет:  6 

На залиха

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic 180gr | Мелено
750248 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.