Milka Haselnusscreme 350gr - E-HORECA

Milka Haselnusscreme 350gr

250 ден

Започнете го денот на најлесен начин – со кремот од лешник Милка! Секое утро станува момент на задоволство со кремастиот намаз од лешник Милка.

Во залиха

Milka Haselnusscreme 350gr
Бренд: