Milka Haselnusscreme 600gr - E-HORECA

Milka Haselnusscreme 600gr

420 ден

Започнете го денот на најлесен начин – со кремот од лешник Милка! Секое утро станува момент на задоволство со кремастиот намаз од лешник Милка.
    БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за нарачки над 1500 ден

Купи 4 од било кои намази и добиј 1 Mars БЕСПЛАТНО!
Инструкции: Внесете Mars 200gr во кошничката за да го добиете бесплатно!

Во залиха

Milka Haselnusscreme 600gr