Nespresso Colombia - E-HORECA

Nespresso Colombia

400 ден

Кратко печење на средни температури ја одржува длабоката и нежна арома на Master Origin Colombia со Late Harvest во рамнотежа.

Број на капсули:  10  

Нема на залиха

Nespresso Colombia
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.