Segafredo Caffè Crema Classico 1kg - E-HORECA

Segafredo Caffè Crema Classico 1kg

Original price was: 1.450 ден.Current price is: 1.090 ден.

Оваа класична италијанска мешавина го должи својот ароматичен, уникатен карактер на висококвалитетниот состав на извонредните зрна Арабика и Робуста, кои се хармонично измешани и печени по традиционален италијански рецепт. Crema Classico претставува совршена основа за подготовка на Caffè Crema со сите видови машини за кафе.

Нема на залиха

Segafredo Caffè Crema Classico 1kg
750654 Бренд: