Brinkers Sea Salted Caramel 200gr - E-HORECA

Brinkers Sea Salted Caramel 200gr

250 ден

Исклучителна 100% природна и врвна чоколада со карамела во комбинација со морска сол. Неверојатно вкусен чоколаден намаз! Состојките се според био-стандарди. Без генетски инженеринг. Без вештачки бои и конзерванси.

Нема на залиха

Brinkers Sea Salted Caramel 200gr
751070 Бренд: