Brinkers White Chocolate & Strawberry 200gr - E-HORECA

Brinkers White Chocolate & Strawberry 200gr

250 ден

Чоколаден намаз од 100% природено и врвно бело чоколадо и јагоди. Состојките се според био-стандарди. Без генетски инженеринг. Без вештачки бои и конзерванси.

Нема на залиха

Brinkers White Chocolate & Strawberry 200gr
751072 Бренд: