Tassimo Caffe Crema Intenso - E-HORECA

Tassimo Caffe Crema Intenso

380 ден

Нема на залиха

Tassimo Caffe Crema Intenso
751685
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.