Tchibo Sicilia Style 1kg - E-HORECA

Tchibo Sicilia Style 1kg

950 ден

Нема на залиха

Tchibo Sicilia Style 1kg
751689
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.