TESSERA® Хартиени Сламки FSC® 0.6 cm x 21 cm Црни Флексибилни 500 бр. - E-HORECA

TESSERA® Хартиени Сламки FSC® 0.6 cm x 21 cm Црни Флексибилни 500 бр.

540 ден

Ø 0.6cm x 21 cm

На залиха

TESSERA® Хартиени Сламки FSC® 0.6 cm x 21 cm Црни Флексибилни 500 бр.
752124 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.