Lindt Dark Chocolate 220gr - E-HORECA

Lindt Dark Chocolate 220gr

380 ден

Намазот со темно чоколадо на Lindt е луксузна креација од најдоброто какао, за да се создаде вкусен намаз зе секојдневно уживање.

Нема на залиха

Lindt Dark Chocolate 220gr
751136 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.