Lindt Hazelnut Chocolate 220gr - E-HORECA

Lindt Hazelnut Chocolate 220gr

380 ден

Чоколадниот намаз од лешник на Lindt е волшебна комбинација од најдоброто млечно чоколадо и вкусни лешници, која создава луксузен намаз во кој има 25% лешник.

Нема на залиха

Lindt Hazelnut Chocolate 220gr
751134 Бренд: