Dolcevita Cioccobianca | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Cioccobianca | A Modo Mio

Original price was: 250 ден.Current price is: 199 ден.

Пијалок со вкус на бело чоколадо. Идеално за деца.
Содржи лактоза. Без глутен.
Број на капсули:  16  

Out of stock

Dolcevita Cioccobianca | A Modo Mio
751270 , Brand: