Dolcevita Cioccobianca | A Modo Mio - E-HORECA

Dolcevita Cioccobianca | A Modo Mio

199 ден

Пијалок со вкус на бело чоколадо. Идеално за деца.
Содржи лактоза. Без глутен.
Број на капсули:  16  

На залиха

Dolcevita Cioccobianca | A Modo Mio
751270 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.