Lavazza Crema e Aroma | Lavazza Espresso Point - E-HORECA

Lavazza Crema e Aroma | Lavazza Espresso Point

Original price was: 2.200 ден.Current price is: 1.800 ден.

Број на капсули:  100 
Интензитет: 10

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

Нема на залиха

Lavazza Crema e Aroma | Lavazza Espresso Point
750548 , Бренд: