Lotus - E-HORECA

Lotus

Филтри на Продуктите

Ги прикажува сите 2 резултати

View :
 • Lotus

  Lotus Biscoff Classic 400g

  300 ден

  Новиот намаз од бисквити Лотус е вкусна алтернатива на путер од кикирики или чоколаден намаз. Соодветен е за возрасни, деца и оние кои се вегани. Lotus Spread не содржи лактоза, вештачки бои и ароми.

 • Lotus

  Lotus Biscoff Crunchy 380g

  300 ден

  Без бои и додадени вкусови. Погоден за вегани и вегетаријанци. Неодоливо вкусно! Уживајте во одличниот вкус на познатите бисквити Lotus Biscoff во тегла. За да ги претвориме во овој неодолив намаз, ги кршиме по печењето. Така ја чуваме целината на нивниот уникатен вкус.