Lotus Biscoff Classic 400g - E-HORECA

Lotus Biscoff Classic 400g

300 ден

Новиот намаз од бисквити Лотус е вкусна алтернатива на путер од кикирики или чоколаден намаз. Соодветен е за возрасни, деца и оние кои се вегани. Lotus Spread не содржи лактоза, вештачки бои и ароми.

На залиха

Lotus Biscoff Classic 400g
751045
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.