Lotus Biscoff Original Caramelized Biscuits 250gr - E-HORECA

Lotus Biscoff Original Caramelized Biscuits 250gr

150 ден

Оригиналните Lotus Biscoff бисквити со вкус на карамела!

Нема на залиха

Lotus Biscoff Original Caramelized Biscuits 250gr
751933
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.