Lotus Biscoff Sandwich Biscoff Cream 150gr - E-HORECA

Lotus Biscoff Sandwich Biscoff Cream 150gr

170 ден

Уникатниот вкус на Lotus Biscoff сега и во ново издание. Две вкусни бисквити со фил од крем од бисквити. Љубов на прв залак!

На залиха

Lotus Biscoff Sandwich Biscoff Cream 150gr
752105 Бренд:

Би ви се допаднало и ова...

NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.