Lotus Biscoff Crunchy 380g - E-HORECA

Lotus Biscoff Crunchy 380g

Original price was: 350 ден.Current price is: 220 ден.

Без бои и додадени вкусови. Погоден за вегани и вегетаријанци. Неодоливо вкусно! Уживајте во одличниот вкус на познатите бисквити Lotus Biscoff во тегла. За да ги претвориме во овој неодолив намаз, ги кршиме по печењето. Така ја чуваме целината на нивниот уникатен вкус.

Нема на залиха

Lotus Biscoff Crunchy 380g
751044