Lavazza - E-HORECA

Lavazza

Филтри на Продуктите

Прикажан е еден резултат

View :
 • Кафе во Зрно

  Lavazza Crema e Aroma Blue 1kg

  1.250 ден

  Благодарение на богата крема и избалансирана арома, мешавината Crema e Aroma нуди богата текстура со вкус на кикиритки и морско оревче.

  Состав: Арабика 40%, Робуста 60%.

  (цената е изразена во единица килограм)
  Пакувавање: 6/1kg

  За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 x 250ml стаклени чаши.