Lavazza Cappuccino | Dolce Gusto - E-HORECA

Lavazza Cappuccino | Dolce Gusto

Original price was: 416 ден.Current price is: 360 ден.

Број на капсули: (8 x 17g) + (8 x 8g)

Богатиот и целосен вкус на еспресо исполнет со мекоста на млечната пена.
Капсули компатибилни со машините NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® *

На залиха

Lavazza Cappuccino | Dolce Gusto