Lavazza Bio | Dolce Gusto - E-HORECA

Lavazza Bio | Dolce Gusto

Original price was: 416 ден.Current price is: 360 ден.

Лаваца избра висококвалитетно 100% ОРГАНСКО Арабика кафе  од насади во Централна и Јужна Америка за да создаде еспресо со слатка и урамнотежена арома. Внимателниот избор на мешавината и бавното печење ја подобруваат нејзината арома и му даваат ноти на овошје  на ова БИО Еспресо.
Капсули компатибилни со машините NESCAFÉ® DOLCE GUSTO® *

Број на капсули:  16 
Интензитет:  6 

Нема на залиха

Lavazza Bio | Dolce Gusto