Lavazza Crema e Gusto 36 | A Modo Mio - E-HORECA БЕСПЛАТНА Достава

Lavazza Crema e Gusto 36 | A Modo Mio

640 ден

Мешавина на африкански, азиска и бразилски арабики со робуста зрна, полноправно и ароматично еспресо, со ноти на ликер и чоколадо.
Број на капсули:  36
Интензитет:  12

Нема на залиха

Lavazza Crema e Gusto 36 | A Modo Mio
750362 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.