Lavazza Passionale 36 | A Modo Mio - E-HORECA - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Lavazza Passionale 36 | A Modo Mio

640 ден

Од бразилска, азиската и јужноамериканска Арабика, еспресо со интензивен и хармоничен вкус, карамелизирано и со ноти на чоколадо. Целосна страст и уживање.Број на капсули:  36
Интензитет:  11

Нема на залиха

Lavazza Passionale 36 | A Modo Mio
750358 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.