Lavazza Delizioso 36 | A Modo Mio - E-HORECA - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Lavazza Delizioso 36 | A Modo Mio

640 ден

Печење што открива мека мешавина на еспресо,со сладок вкус и малку ликерски ароматични ноти.
Број на капсули:  36
Интензитет:  8 

Нема на залиха

Lavazza Delizioso 36 | A Modo Mio
750361 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.