Lavazza Suerte | A Modo Mio - E-HORECA - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Lavazza Suerte | A Modo Mio

720 ден

Најдобрата африканска и југоисточно азиска Робуста се среќаваат во ова одлучувачко и богато кафе, со ноти на какао и лесни навестувања на тутун.
Број на капсули:  36
Интензитет:  13

Нема на залиха

Lavazza Suerte | A Modo Mio
750363 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.