Lavazza Qualita Rossa | A Modo Mio - E-HORECA БЕСПЛАТНА Достава

Lavazza Qualita Rossa | A Modo Mio

640 ден

Мешавина на природна бразилска Арабика и Робуста, целосено изразен вкус, избалансиран и полноправен. Црвена италијанска страст.
Број на капсули:  36
Интензитет:  10

Нема на залиха

Lavazza Qualita Rossa | A Modo Mio
750364 , Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.