Lavazza Intenso 36 | A Modo Mio - E-HORECA - БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Lavazza Intenso 36 | A Modo Mio

Original price was: 1.080 ден.Current price is: 640 ден.

Од Централна и Јужна Америка Арабика и Азиска и Африканска Робуста мирисот и вкусот на ова еспресо е силен, со полн телесен вкус и силен интензитет.
Број на капсули:  36
Интензитет:  13

На залиха

Lavazza Intenso 36 | A Modo Mio
750360 , Бренд: