ILLY Classico Lungo | Nespresso - E-HORECA

ILLY Classico Lungo | Nespresso

310 ден

Број на капсули:  10 
Интензитет:  7 

За нарачки над 4000 ден. добивате подарок сет од 6 порцелански филџани.

Нема на залиха

ILLY Classico Lungo | Nespresso
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.