Crema e Aroma Blue Lavazza 1kg - E-HORECA

Crema e Aroma Blue Lavazza 1kg

1.200,00 ден

Благодарение на богата крема и избалансирана арома, мешавината Crema e Aroma нуди богата текстура со вкус на кикиритки и морско оревче.

 

Состав: Арабика 40%, Робуста 60%.

 

(цената е изразена во единица килограм)
Пакувавање: 6/1kg

Количина (единица кг) Цена
0 – 11  1200 ден
12 – 30 1085 ден
31 – 59 1035 ден
60 + 985 ден

Во залиха

Опис Опсег Попуст
Crema E Aroma Lavazza 12 - 30 9.583333333333334 %
Crema E Aroma Lavazza 31 - 59 13.750000000000002 %
Crema E Aroma Lavazza 60 - 999 17.916666666666668 %
Crema e Aroma Blue Lavazza 1kg
, , Бренд: