Lavazza Caffe Crema Classico 1kg - E-HORECA

Lavazza Caffe Crema Classico 1kg

1.350 ден

Совршено одбрана мешавина од зрна Арабика и Робуста, што создава убав баланс помеѓу интензивноста, аромата и кремата.

Нема на залиха

Lavazza Caffe Crema Classico 1kg
751063 Бренд:
NeroNobile 3 во 1

Nespresso Essenza Mini

СУПЕР АКЦИЈА! Елегантна, мала и ултра компактната кафе машина за бескрајно уживање во светот на кафињата од Nespresso.